Sosyal Yaşam

Fitness

Son teknolji en iyi markalardan oluşan fitness parkuru ile fit olmak için evinizden uzaklaşmanıza gerek kalmayacak. Tam donanımlı fitness salonu ile Keleş Center Airport sizlere sporun kapısını açıyor.
Vitamin bar, kardiyo, ağırlık üniteleri ve stüdyoları ile profesyonel bir spor merkezi artık sizin.

Hamam

Elinizin altında beş yıldızlı otel konforunda bir spa alanı mevcut.
Günün stresini elinizin altındaki hamamda atabilir, kendinize dinlenmek için zaman yaratabilirsiniz.

Sauna

Son dönemde her projede yer alan sauna, Keleş Center Airport’da geniş ve ferah tasarımı ile öne çıkıyor. Spa alanlarının içinde yer alan saunamız ile yorgunluğunuzu atacak, sağlıklı ve zinde bir yaşam sizin için standart hale gelecek.

Yürüyüş Parkuru

Şehrin merkezinde park nasıl olur demeyin, burada yeşil alanı da göz ardı etmeden, park ve süs havuzlarından oluşan bir yaşam alanı tasarladık. Nefes alabileceğiniz bu bölümde, dilerseniz mağazalarda vakit geçirebilir, dilersenizde yürüyüşlerini yapabilirsiniz.

Mağazalar

Tüm ihtiyaçlarınız burada komşunuz olacak. Süpermarket, cafe, restorant ve banka vs gibi ticari üniteleri ile uzağa gitmeden herşeye ulaşabileceksiniz. İş yemeklerinizi, aileniz ile kahve keyfini, ve alışverişlerinizi mağazalarımızda karşılayabilecek, gün içinde zamandan tasarruf ederek kendinize daha çok zaman ayırabileceksiniz.

Havuz

Yüzmenin vücut ve ruh sağlığını göz önünde bulundurarak proje içerisinde kapalı havuza yer veren Keleş Center Airport’ta kaliteli ve lüks bir yaşamın bütün gerekliliklerine sahip olacaksınız. Çünkü Keleş Center Airport’ta rekreasyon alanları ve dinlenme parkları sayesinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dilerseniz havuz keyfinizin ardından alışveriş katında içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.